Aloe vera Forever uprawiane jest na plantacjach w Republice Dominikany i w Teksasie. O aloesie często mawia się, że jest najlepszym darem natury, ze względu na dobroczynne właściwości miąższu kryjącego się we wnętrzu liścia. Troskliwa uprawa aloesu, w najlepszym klimacie i warunkach gwarantuje, że otrzymasz najlepszy z możliwych produkt. Od rośliny, do produktu, dla ciebie!

W Forever wspieramy kulturę sukcesu opartego na zaangażowaniu w poprawę życia ludzi, którzy używają naszych produktów. Zawsze mamy w pamięci tych, których pomoc to umożliwia. Zatrudniamy miejscowych rolników i oferujemy wyśmienite warunki pracy. Ich stała praca i zarobki są przedmiotem zazdrości okolicznych społeczności.

Od momentu zasadzenia, poprzez pielęgnację, aż do zbiorów, dbamy o nasze krzewy aloesu z taką samą starannością, z jaką podchodzimy do każdego z naszych z finalnych produktów. Nasi rolnicy zrywają aloes ręcznie, traktując go z ogromną pieczą. Liście są przetwarzane w ciągu godzin, abyście otrzymali najczystszy, najświeższy miąższ aloe vera, o nietkniętych pierwotnych właściwościach.

Forever Living jest zaangażowane w dostarczanie wam produktów o najwyższym standardzie na świecie. Surowce mogą się różnić między sobą nawet do 500%, w zależności od sposobu, w jaki je zebrano, od klimatu, pory roku i warunków przechowywania. Aktywnie poszukujemy zewnętrznych certyfikacji, potwierdzających nasze zaangażowanie w jakość.

Kontrolujemy każdy aspekt procesu produkcyjnego, od jakości surowców i naszych własnych plantacji, aż do wysłania finalnego produktu do Forever Business Owners. Kontrolując w 100% każdy aspekt biznesu, możemy skupić się na najważniejszym: jakości. Jesteśmy dumni, że światowej klasy działalność operacyjna daje klientom dodatkową pewność, że są wspierani przez firmę, która jest jedną z najlepszych na świecie.